מדיניות פרטיות

ראשי מדיניות פרטיות

מה המידע האישי שאנו אוספים ומדוע אנחנו אוספים אותו

אפליקציית taxme (להלן: "האפליקציה")אוספת מידע אודות נתוני דיווחי תשלום לרשויות המס : מע"מ,מס הכנסה וביטוח לאומי . המידע נשמר במערכות המשרד ("משרד": רואה חשבון אשר בבעלותו לקוחות שמעוניינים בשירות של האפליקציה ). המערכת אינה מאפשרת שיתוף של התוכן המוצג ללקוח של המשרד. המידע שמוצג ללקוח הינו לצורך הצפייה שלו בלבד. המערכת אינה מעבירה נתונים של הלקוחות למשרד אחר. כל הפרטים מוזנים לאפליקציה על ידי המשרד עצמו, וכל הנתונים המוזנים באפליקציה הינם באחריות המשרד בלבד. במידה וקיים תוכן שגוי המוצג ללקוח המשרד, יש לדווח על כך מיידית לשירות הלקוחות של האפליקציה בכתובת מייל eran@cohenas.com .

 

עוגיות

בכתיבת תגובה באתר שלנו, באפשרותך להחליט אם לאפשר לנו לשמור את השם שלך, כתובת האימייל שלך וכתובת האתר שלך בקבצי עוגיות (cookies). השמירה תתבצע לנוחיותך, על מנת שלא יהיה צורך למלא את הפרטים שלך שוב בכתיבת תגובה נוספת. קבצי העוגיות ישמרו לשנה.

אם יש לך חשבון ואתה מתחבר לאתר זה, נגדיר קובץ 'עוגיה' זמני על מנת לבדוק אם הדפדפן שלך מקבל קבצי עוגיות. קובץ עוגיה זה אינו מכיל נתונים אישיים והוא נמחק בעת סגירת הדפדפן.

כאשר תתחבר, אנחנו גם נגדיר מספר 'עוגיות' על מנת לשמור את פרטי ההתחברות שלך ואת בחירות התצוגה שלך. עוגיות התחברות תקפות ליומיים, ועוגיות אפשרויות מסך תקפות לשנה. אם תבחר באפשרות "זכור אותי", פרטי ההתחברות שלך יהיו תקפים למשך שבועיים. אם תתנתק מהחשבון שלך, עוגיות ההתחברות יימחקו.

אם אתה עורך או מפרסם מאמר, קובץ 'עוגיה' נוסף יישמר בדפדפן שלך. קובץ 'עוגיה' זה אינו כולל נתונים אישיים ופשוט מציין את מזהה הפוסט של המאמר. הוא יפוג לאחר יום אחד.

 

עם מי אנו חולקים את המידע שלך

המערכת אינה מעבירה נתונים של הלקוחות למשרד אחר. כל הפרטים מוזנים לאפליקציה על ידי המשרד עצמו, וכל הנתונים המוזנים באפליקציה הינם באחריות המשרד בלבד.

 

משך הזמן בו נשמור את המידע שלך

עבור משתמשים רשומים באתר (במידה ויש כאלה) אנו מאחסנים גם את המידע האישי שהם מספקים בפרופיל המשתמש שלהם. כל המשתמשים יכולים לראות, לערוך או למחוק את המידע האישי שלהם בכל עת (פרט לשם המשתמש אותו לא ניתן לשנות). גם מנהלי האתר יכולים לראות ולערוך מידע זה.

 

אילו זכויות יש לך על המידע שלך

אם יש לך חשבון באתר זה, באפשרותך לבקש לקבל קובץ של הנתונים האישיים שאנו מחזיקים לגביך. באפשרותך גם לבקש שנמחק כל מידע אישי שאנו מחזיקים לגביך. הדבר אינו כולל נתונים שאנו מחויבים לשמור למטרות מנהליות, משפטיות או ביטחוניות.

 

פרטי ההתקשרות שלך

בכתובת מייל eran@cohenas.com