השירותים שלנו

ראשי השירותים שלנו

משרדנו מעניק מגוון רחב של שירותים חשבונאיים ופיננסים: שירותי ביקורת והנה"ח לחברות ועצמאים, ייעוץ עסקי לחברות, בדיקות נאותות לפני רכישה של עסקים, הקמת חברות בחו"ל וחשבונות בנק בחו"ל.

בעידן של היום קיים צורך הכרחי במשרד רואי חשבון שילווה אתכם לכל אורך הדרך, החל מפתיחת תיק ברשויות המס ועד הקמת חברות בחו"ל.

בכל התהליך הזה יש צורך במשרד רואי חשבון מקצועי ומהימן, אנו יודעים להעניק ללקוח את כלל השירותים הנדרשים על מנת לספק ללקוח ראש שקט בתחום החשבוננאי והמיסויי..

שירותי ביקורת: מבוססים ע"פ התקינה הישראלית והבינלאומית בהתאם לצורך.
שירותי הנה"ח: הנהלת חשבונות לחברות ועצמאים תוך הקפדה על דיווחים שוטפים לרשויות ובתהאם לתקנות מס הכנסה.
ייעוץ עסקי: כיום כל עסק קטן וגדול צריך ליווי וייעוץ עסקי החל מבניית תזרים מזומנים ועד גיוס כספים לצורך פעילות העסק.
בדיקות נאותות: לפני רכישה ו/או מכירה של עסק מומלץ לבצע בדיקה מקצועית ומעמיקה לפני החלטה סופית על רכישה ו/או מכירת עסק או פעילות.

הקמת חברות בחו"ל: ישנם עסקים רבים היום שמרחיבים את עסקיהם למדינות נוספות, לשם כך יש לבנות מבנה אחזקות שיקנה את החסכון המקסימלי במס.

חשבונות בנק בחו"ל: התאם לנאמר בפסקה הקודמת, מאחר וישנם לקוחות זרים שאינם מעוניינים לפעול מול בנקים בישראל, פתיחת חשבונות בנק ברחבי העולם הינו פתרון הולם לכך.

צרו עמנו קשר עוד היום וקבלו יעוץ והכוונה בכל נושא.

 

 • ביקורת

  משרדנו מעניק שירותי חשבות והנלת חשבונות לחברות ועצמאיים, על מנת לקבל תמונה ברוה ומדוייקת של העסק עליכם תחילה לדרוש הנהלת חשבונות מדוייקת ומסודרת הכוללת בניית תזרים

 • שירותי חשבות

  משרדנו מעניק שירותי חשבות והנלת חשבונות לחברות ועצמאיים, על מנת לקבל תמונה ברוה ומדוייקת של העסק עליכם תחילה לדרוש הנהלת חשבונות מדוייקת ומסודרת הכוללת בניית תזרים מזומנים וכלים נוספים.

 • שירותי ניהול בחו”ל

  במידה והחלטתם לפתוח עסק משרדנו יעניק לכם יעוץ ראשוני ללא התחייבות על מנת לתת לספק לכם כלים ראשוניים בהבת בניית העסק.

 • הקמת חברות וחשבונות בנק בחו”ל

  משרדנו מתחמה בהקמת חברות וחשבונות בנק בחו"ל. על מנת לבנות מבנה החזקות אולטימטיבי מבחינת מיסוי ומבחינה משפטית עליכם להקים תשתית של חברות וחשבונות בנק בהתאם לפעילות שלכם.

 • תכניות עסקיות

  our firm provide Valuations for companies that need loans form bank or looking for investors. A professional valuation will make to your business the ultimate results.